Styret og ressursgrupper

RollerNavnE-postMobilAnsvar:
StyrelederZoran Milivojevic46344505Økonomi/adm
StyremedlemEivor Erikseneivore@gmail.com95209421PR/Kommunikasjon
StyremedlemTor-Arne Ellingstadellingstad@gmail.com45914161Økonomi/adm
StyremedlemSeverin Zinöckerseverinzinocker@protonmail.com40805447Drift
StyremedlemKarianne Hjallen99224939Sportslige oppgaver
StyremedlemHenrik Hays Nielsenhenrikhays@gmail.com92229497Sportslige oppgaver
StyremedlemEivind Klubbenes91396967Lead4Peace

Nesodden basket er nå godt over 400 medlemmer og vi som organisasjonen ønsker å etablere gode ressursgrupper bestående av folk med ulike interesser og kompetanse som kan bistå styret og administrasjonen i drift av klubben. Hvert lag bør ha minst 1-2 medlemmer i disse gruppene. Meld deg til tjeneste der du ser du har kompetanse og lyst til å bidra!

Postadresse:
Nesodden IF Bobcats
Pb. 188, 1451 NESODDTANGEN

Besøksadresse (NIF sentralt):
Berger Stadion
Bergersletta 127

Bankkonto: 16032375069
E-post: Info@bobcats.no

Vi har følgende 6 ansvarsområder:

AnsvarsområdeBeskrivelse
PR/KommunikasjonIntern og ekstern kommunikasjon, samt sponsorarbeid. Gruppeansvarlige er Eivor og Zoran (sponsor).
Lead4PeaceProgram for våre ungdom å delta i et internasjonalt freds- og lederskapsutviklingsprogram. Ansvarlig for denne gruppen er Eivind fra styret. Caroline Åkesson med flere er også involvert her.
Økonomi/admØkonomi, politiattester, medlemslister/kontingenter etc. Her er Tor-Arne fra styret er ansvarlig. 
Sportslige oppgaverDenne gruppen har ansvar for å sørge for at det sportslige er godt planlagt, at vi har nok treningstid (kommunen/NIR), gode trenere, godt treningsopplegg med mer. Ansvarlig fra styret er Karianne og Henrik.
ArrangementAnsvar for arrangmentene våre. Arrangementsansvarlig fra styret er Zoran. 
DriftHallansvar, sekretariat, materialforvalter. Driftsansvarlige er Severin fra styret. Materialforvalter er Eigil Jørstad og sekretariatsansvarlig er Ask Linde

Ungdomsråd

Vi ønsker å etablere et mer formelt ungdomsråd, som kan komme med gode innspill til drift av klubben. Dette er under etablering. Ønsker du å sitte i dette rådet, ta kontakt med Karianne i styret.